Bicikleta

130 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Servis Shitje Bicikletash 04 Jan 09:13 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Tiranë
Modeli
Mernuo
📢Vetem per 16.000 leke
🚴‍♂️Super bike 26🚴‍♀️
🕹Marsha 7x3
⛓Dopjodisk Alumini
✅Aksi mesit guzhinjete
🎮 Amortizator perpara
✔sistem frenimi me diskofren.
✔ Super Cilesi & Kualitet
🚴‍♂Per me teper na gjeni ne Insta :Servis-shitje bicikletash dhe FB
https://www.facebook.com/servisshitje/
📲Kontaktoni ne Insta.direct ose imbox Fb 📲Ne nr tone te telefonit : +355685611039
🏘 Vizitoni dyqanin tone.Adresa: 30 metra nga kryqezimi i rruges Siri Kodra,ne unaze
Servis Shitje Bicikletash
Servis dhe shitje bicikleta
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rruga: Ferit Xhajko, 30m mbi kryqezimin siri kodra Tregoje në hartë
00355685611039
Servis Shitje Bicikletash
00355685611039
Në fillim