BICIKLETE MERIDA BIG NINE 29

Shitet nga: Altin 11 Nën 18:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 5 910 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

399 EUR   500 EUR

Komuna: Tiranë
: Biçikleta
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Merida
Merida 29" - BIG NINE

Super mjet. Madhesia e rrotave 29
Madhesia e trupit 19" L
Amortizatori 100mm me air
Pjeset Shimano Deore-XT
Frenimi me vaj Shimano

ME AKSESORE SHTESE DHE NJE PALE KOPERTONA REZERVE
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim