KTM Ebike *Bosch* Alfine

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: Bike Store Prishtina Dje 15:14 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Blej këtë objekt sportiv për 10 050 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

679 EUR

Komuna: Tiranë
: Biçikleta
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: KTM
KTM Ebike *Bosch* Alfine

Madhesia e rrotave 29
Madhesia e trupit L
Amortizeri RockShox
me air dhe bllokad ne timon
Pjeset Shimano Alfine
Frenimi me vaj Shimano
Gomat Shwalbe
Sistemi elektrik Bosch
Mbushesi Bosch 4A
Çmimi 679€

Viber +38344316775
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim