Biciklet 28 Ideal.

0 EUR

Shitet nga: Francesko 27 Tet 08:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Leaflet
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vlorë
Modeli
Ideal
Ideal Ergomax City
Full shimano, deore dhe LX
Amortizimi RST me bllokim
Sistem frenimi me alkol shimano
Nr cel 0693344110
Francesko
  Online
Leaflet
Në fillim