Ideal Multigo

45 000 LEK

Shitet nga: Nikolin Dje 17:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Modeli
Ideal
Shitet Bicikleta Ideal
Masa 28 Masa L
Goma mishelin
Pjeset origjinale shimano
Dinamo ne drita para dhe mbrapa led
Ghendja e shkelqyer
Prodhim i vitit 2020
Nikolin
  Online
0683126384
Leaflet
Në fillim