Giant Fully FoX 27.5"

977 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Bike Store Prishtina 14 Jan 13:53 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Tiranë
Modeli
Giant
Madhesia e rrotave 27.5"
Madhesia e trupit L
Amortizeri FoX32 140mm
Me air dhe bllokad
Amortizeri2 FoX Float Ctd
Me air dhe bllokad
Frenimi me vaj Shimano
Pjeset Shimano SLX - XT
Gomat Shwalbe NobbyNic
Ulesen me levizje nga timoni
Shpejtesi 2x10
Çmimi 977€

Viber +38344316775
Bike Store Prishtina
+38344316775
Leaflet
Bike Store Prishtina
Hercules E-Bike °Bosch°  2020 919 EUR
California City Bike 28" 329 EUR
Ghost   2020  x12 677 EUR
Serious  28" 349 EUR
Në fillim