Cannondale Habit 29"

1 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Bike Store Prishtina 14 Jan 13:50 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Tiranë
Madhesia e rrotave 29"
Madhesia e trupit S
Amortizeri RockShox Lyrik
140mm me air dhe bllokad
Amortizeri2 RockShox Deluxe
Me air dhe bllokad
Frenimi me vaj Shimano
Pjeset Sram SX Eagle x12
Gomat Maxxis Minion DHR
Ulesen me levizje nga timoni
Shpejtesi 1x12

Viber +38344316775
Bike Store Prishtina
+38344316775
Leaflet
Bike Store Prishtina
townie Go E-Bike °Bosch° 666 EUR
Crescent  29" 329 EUR
Airweel Smart E-Bike  26" 429 EUR
Steppenwolf   E-Bike  Di2 739 EUR
Në fillim