Shitet ne FIER dhe TIRANE..FIDUSA 260 mij lek

Shitet nga: ...... Dje 15:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

260 000 LEK

Komuna: Tiranë
: Biçikleta
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: California
bicikleta shitet 260 mij lek ne FIER dhe TIRANE ........merni ne tel 0698950444..............Fidusa gjendja perfekte.......pjeset CAMPAGNOLO XENON .....marrshat 9libra x 2pjata......kopertonat 700x23.....disqet ITALIAN AMBROSIO me kushineta.............pedalet jane edhe per kepuce ciklisti edhe per atlete......te ky link shikoni bicikleten me video ne youtube...............https://youtu.be/A6iyFFSkHWk
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim