Shitet Biciklete Bulls

250 EUR

Shitet nga: Biciklete 13 Sht 12:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Modeli
Bulls
Shitet biciklete bulls sharptail 26" per qytet. Bicikleta eshte ne gjendje shume te mire, me te gjitha pjeset origjinale Shimano,me amortizator para, 21 marshe. Gjithashtu bicikleta eshte e pajisur me drita Led para dhe mrapa qe mundesojne levizjen naten pa problem.
Biciklete
0696624031
Leaflet
Në fillim