Shitet ne FIER dhe TIRANE karbon WILIER TRIESTINA

Shitet nga: ..... Dje 15:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 11 190 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Tiranë
: Biçikleta
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Bianchi
merni ne tel ...0698950444.....................bicikleta shitet ne fier ose tirane...............................italiane çiklisti karbon WILIER TRIESTINA ........trupi 54cm masa medium ( M ).........disqet me kushineta qeramike ........marrshat 10 libra x 2 pjata CAMPAGNOLO CHORUS CARBON .............pjata ,marrshat, kamanjoli jane te gjitha KARBON ..........KILOMETRAZHI CATEYE ME BLUETOTH......kjo biciklet ne dyqan ben 4mij euro...............vetem kjo shala SMP EVOLUTION kushton ne dyqan 260 euro..............pedalet LOOK...........kopertonat CONTINENTAL grand prix 700x23..........shitet 700 euro...........................te ky link shikoni bicikleten time me video ne youtube.........................https://youtu.be/YvFlnlcSsUg
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim