Shitet ne FIER dhe TIRANE..Çiklisti PARKPRE

Shitet nga: ... Dje 15:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

450 000 LEK

Komuna: Tiranë
: Biçikleta
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Bianchi
Tel ..0698950444

.Bicikleta shitet ne FIER dhe TIRANE..............SHUME E BUKUR......Perfekte gjendja italiane Çiklisti PARKPRE shitet 450 mij leke.......marrshat shimano.....2pirunat karbon .trupi gjysem karbon.masa ( M ).........disqet me kushineta qeramike........ktu shikoni bicikleten time me video ne youtube........https://youtu.be/C7PPVqLUrVU
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim