Bergamont Cross Ebike *Bosch*

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: Bike Store Prishtina Dje 22:49 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

888 EUR

Komuna: Tiranë
: Biçikleta
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Bergamont


Madhesia e rrotave 28
Madhesia e trupit L
Amortizeri SrSuntour
Me air dhe bllokad ne timon
Pjeset Shimano Deore
Frenimi me vaj Shimano
Drita me furnizim nga bateria
Gomat Shwalbe Smart Sam
Disqet Alexrims
Sistemi elektrik Bosch
Mbushesi Bosch 4A
Viti 2017
Çmimi 888€

Viber +38344316775
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim