Biçiklet me bateri

Shitet nga: Kadafi Dje 17:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 7 190 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Durrës
: Biçikleta
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Beretta
Biçiklete me bateri e ardhur nga Zvicrra ne gjendje perfekte si e re shitet per arsye mosperdorimi dhe e gatshme per çdo lloj prove
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim