BMC Fully •FoX - XT•

888 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Bike Store Prishtina Dje 21:49 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

Leaflet
Bike Store Prishtina
Grace Ebike *Bosch* 888 EUR
Cube Hyde Pro 29" 2019 589 EUR
Flyer Ebike *Bosch CX* 2018 XL 1 149 EUR
Bulls 29" 2019 XT 499 EUR
Madhesia e rrotave 29"
Madhesia e trupit S/M
Amortizeri FoX Float 130mm
me air dhe bllokad
Amortizeri2 FoX Float 130mm
me air dhe bllokad
Pjeset Shimano Deore - XT
Frenimi Shimano SLX
Ulesen me levizje nga timoni
Disqet DtSwiss
Gomat Continental
Shpejtesi 2x10
Çmimi 888

Viber +38344316775
Bike Store Prishtina
Biqikleta
Prishtin
+38344316775
ffisii@hotmail.com
Bike Store Prishtina
+38344316775
Leaflet
Bike Store Prishtina
Cube Hyde Pro 29" 2019 589 EUR
Cube Ebike *Bosch* 2019 999 EUR
Conway  27.5 " 329 EUR
Whistle 29" 349 EUR
Në fillim