BMC Fully •FoX - XT• CarbOn

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: Bike Store Prishtina Dje 15:16 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 039 EUR

Komuna: Tiranë
: Biçikleta
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: BMC
Madhesia e rrotave 29"
Madhesia e trupit M
Materiali CarbOn
Amortizeri FoX Float
me air dhe bllokad
Amortizeri2 FoX Float
me air dhe bllokad
Pjeset Shimano XT
Frenimi Shimano XT
Ulesen me levizje nga timoni
Disqet DtSwiss M1700
Shpejtesi 2x10
Çmimi 1039

Viber +38344316775
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim