BMC FoX▪XT CarbOn

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: Bike Store Prishtina Dje 15:16 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Blej këtë objekt sportiv për 11 500 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

777 EUR

Komuna: Tiranë
: Biçikleta
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: BMC
Madhesia e rrotave 29"
Madhesia e trupit L
Materiali CarbOn
Amortizeri FoX Float
me air dhe bllokad ne timon
Pjeset Shimano SLX - XT
Frenimi Shimano SLX
Disqet Mavic CrossRide
Shpejtesi 2x10
Çmimi 777

Viber +38344316775
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim