Biciklete 26

350 EUR

Shitet nga: Berti 30 Korr 10:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Modeli
B-twin
Shitet Biciklete B-Twin 26
Te gjitha pjeset origjinale
Gomat pothuajse te reja
Marshat 9x3 Shimano
Sistemi i frenimit Diskofren
Amortizator ne mes dhe perpara me bllokues
Bicikleta esht Fullsunspended shume e pershtatshe si per Dowun hill dhe per qytet.
Leaflet
Në fillim