B Twin Fully 27.5" XL

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: Bike Store Prishtina Dje 15:15 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Blej këtë objekt sportiv për 8 710 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

588 EUR

Komuna: Tiranë
: Biçikleta
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: B-twin
Madhesia e rrotave 27.5er
Madhesia e trupit XL
Amortizeri RockShox 120mm
Me air dhe me bllokad ne timon
Amortizeri2 120mm me air
Bllokad ne timon
Pjeset Shimano Deore
Frenimi me vaj Mineral
Shpejtesi 2x10
Çmimi 588€

Viber +38344316775
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim