Mbajte celulari per biciklete/motorr

1 300 LEK

Shitet nga: techiteasy.al 07 Nën 20:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vlorë
Modeli
28
Fikson dhe siguron celularin gjate ngarjes se bicikletes. Ke nje pamje te qarte vizive te ekranit.
Specifikim:
Materiali: aliazh alumini
E pajtueshme me: Universale
Ngjyra: e zezë
Pesha: 115g

Na ndiqni ne instagram ne linkun:
https://www.instagram.com/techiteasy.al/
techiteasy.al
+355 67 605 5465
Leaflet
Në fillim