Shitet ne FIER dhe TIRANE CUBE LTD PRO 29

Shitet nga: ... Dje 15:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

600 000 LEK   700 000 LEK

Komuna: Tiranë
: Biçikleta
Prodhuesi: Cube
Modeli: Model Tjeter
bicikleta shitet ne FIER dhe TIRANE............TEL 0698950444......MTB 29....CUBE LTD PRO 2016 BLACKLINE 29 shitet 600 mij lek..........kopertonat SCHWALBE 29X2.25.......marrshat SHIMANO XT 10shpejtesi.......aks vrim DEORE....10libra dhe 2pjata ......armuzatori ROCKSHOX RECON me AJER... ......ketu shikoni bicikleten time me video ne youtobe ....... https://youtu.be/O7n65tDqHTo
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim