Shitet ne FIER dhe TIRANE...CUBE 29 DEORE XT

Shitet nga: .... Dje 15:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

600 000 LEK

Komuna: Tiranë
: Biçikleta
Prodhuesi: Cube
Modeli: Model Tjeter
Bicikleta shitet ne FIER dhe TIRANE.........viti 2017 gjermane Full DEORE XT ..CUBE 29 shitet 600mij lek.........DISQET 29........diskofrena SHIMANO DEORE XT oil mineral hidraulike ....KOPERTONAT SCHWALBE 29x2.10............10libra x 3pjata =30marrsha shpejtesi..............ne kete link shikoni bicikleten time me video ne youtube........https://youtu.be/dUsO4FYLLAo....................cmimi i padiskutushem ....bicikleta shitet ne fier dhe tirane......................
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim