Shitet ne FIER dhe TIRANE CUBE 29 DEORE XT

Shitet nga: ... Dje 15:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

520 000 LEK

Komuna: Tiranë
: Biçikleta
Prodhuesi: Cube
Modeli: Model Tjeter


................bicikleta shitet ne fier ose tirane

.....Merni ne tel 0698950444.

...perfekte e re fare CUBE 29er ......diskofrena oil mineral .....cdo pjese shimano....rrotat KENDA 29X 2.10...marrshat SHIMANO DEORE XT 10libra 3pjata =30 marrsha.................KAMANJOLI SHIMANO DEORE XT ......PJATA SHIMANO XT. ..........shitet 520mij lek....................
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim