Cube Fully 27.5+ Sram GX

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: Bike Store Prishtina Dje 15:15 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 049 EUR

Komuna: Tiranë
: Biçikleta
Prodhuesi: Cube
Modeli: Model Tjeter
Madhesia e rrotave 27.5+
Madhesia e trupit M/L
Amortizeri RockShox Yari
150mm me air dhe me bllokad
Amortizeri2 RockShox 150mm
Pjeset Sram NX
Frenimi Sram Guide R
Disqet DtSwiss
Gomat Shwalbe NobbyNic x2.8
Ulesen me levizje nga timoni
Shpejtesi 1x11
Çmimi 1049€

Viber +38344316775
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim