Cube CarbOn 29" •Full XT FoX•

777 EUR

11 500 LEK / muaj

pay with Iute Credit

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Bike Store Prishtina Dje 14:39 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Iute

Blej këtë objekt sportiv për 11 500 LEK / muaj

Leaflet
Bike Store Prishtina
KTM  29"  L 329 EUR
Triumph Classic Bike 279 EUR
Miles  27.5" XL 329 EUR
Haibike Enduro FoX 160 639 EUR
From
Store
Komuna
Tiranë
Biçikleta
Prodhuesi
Cube
Modeli
Model Tjeter
Madhesia e rrotave 29er
Madhesia e trupit L
Materiali CarbOn
Amortizeri FoX 32
me air dhe bllokad
Pjeset Shimano Deore XT
Frenimi me vaj Shimano XT
Disqet DtSwiss
Gomat Shwalbe
Shpejtesi 30
Çmimi 777€

Viber +38344316775
Bike Store Prishtina
Biqikleta
Prishtin
+38344316775
ffisii@hotmail.com
Bike Store Prishtina
+38344316775
Leaflet
Bike Store Prishtina
Cannondale Lefty 28" 379 EUR
Haibike *Yamaha* Full XT FoX 1 199 EUR
Haibike Fully 26" *SLX* 329 EUR
KTM 29" XL 379 EUR
Në fillim