MTB

170 EUR

Shitet nga: Visi 12 Tet 10:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vlorë
Prodhuesi
Cross
Montenbike e sapoardhur nga italia alumin e re me amortizator me marsha 7+3. Disqe alumin
Frena me disk dhe cdo pjese shimano.

0696215777
0692484982
Leaflet
Në fillim