Biciklet cros cantry mtb

500 EUR

Shitet nga: Florjan 28 Maj 12:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Prodhuesi
Cross
Cube ams I mbajtur mir dhe ne gjendje shum te mir ...
Florjan
0696213135
Leaflet
Në fillim