Bmx super i mbajtur.

70 LEK

Shitet nga: Bmx 12 Tet 11:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Bmx frena gjysem hene me lidhse te fort dhe me dy kopje celsash me goma origjinale te bmx kolltuku origjinal me zile ngjura blu timoni i zi dorezat akull te reja me tuba dhe me bedale alumini me fosfor shitet per arsyje shpernguljeje.Cmimi i diskutueshem!!!
Leaflet
Në fillim