SHITEN LIBRA TE FAKULTETIT EKONOMIK

0 LEK

Shitet nga: Ket 18 Nën 11:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Shiten libra te Fakultetit Ekonomik.
Lista e librave:
-C++,
-Arkitektura e kompjuterave,
-Marketingu (situata dhe ushtrime),
-Aftesite menaxheriale,
-Mikroekonomia (liber teorik + liber ushtrimesh),
-Investime

Per cdo pyetje/informacion kontaktoni ne numrin e telefonit.
Leaflet
Në fillim