Publikuar: Nën 23 2021 01:43

Libra shkollore per informatike

LEK

Publikuar: Nën 23 01:43
Shikime: 53
Computer animation; Computer network; Internet&World wide web How to proggram; Algorithms; Network +; C++ Proggramming; Organizimi dhe arkitektura e kompjuterave; Operating system concept; Linux; The unified modeling language user guide; Logic computer science; A gift of fire; Arkitektura e kompjuterave; Fundamentals of python:Programming with m8crosoft visual basic 2010; Fullctack react; Pro react; Learning react native;Artificial Intellegence; Computer organization and design; Focus of physical science; Java; Learning Unity Android game development; Computer Science; Modern Compiler implementation in Java; Introduction to mathematical Statistics; Big Java; Unix and Linux system administration handbook; Android 4; Interconnecting cisco network8ng devices; Java; Security Enginering; Discrete and combinatorial mathematics; Linear algebra and its aplication; C# How to ptogramm; Java How to ptogram; Object oriented software engineering
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
53
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0674022645

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione