Publikuar: Sht 04 2020 04:18

Libra per gjimnazin me gjysme cmimi

Publikuar: Sht 04 04:18
Shikime: 34
Librat janë të përdorur por janë të mirëmbajtur dhe mund të përdoren përsëri. Nga librat e mëposhtëm mund të blini ato që dëshironi.
Për klasën 10:
Gjermanisht Genial niveli A1 libër + fletore pune botimet Klett - 760 nga 1533 Lekë
Edukim fizik sporte dhe shëndet botimet ideart – 120 nga 250 Lekë
Biologjia botimet pegi – 200 nga 409 Lekë
Teknologjia e komunikimit dhe e informacionit (TIK) botimet pegi – 200 nga 399 Lekë
Historia botimet pegi – 220 nga 450 Lekë
Qytetaria botimet Albas – 140 nga 286 Lekë
Anglisht Focus 2 botimet PEARSON libër + fletore pune – 590 nga 1193 Lekë
Fizika libër + fletore pune botimet mediaprint – 330 nga 667 Lekë
Kimia botimet pegi – 200 nga 409 Lekë
Gjuha Shqipe botimet Albas – 150 nga 317 Lekë
Gjeografia botimet Albas – 160 nga 327 Lekë
Matematika libër + fletore pune botimet pegi – 380 nga 767 Lekë
Letërsia botimet pegi – 250 nga 511 Lekë
Art pamor botimet Albas – 120 nga 250 Lekë

Për klasën 11:
Gjermanisht Genial niveli A2 libër + fletore pune botimet Klett - 910 nga 1833 Lekë
Letërsia botimet Albas – 270 nga 544 Lekë
Matematika libër + fletore pune botimet pegi – 380 nga 767 Lekë
Gjeografia botimet Albas – 250 nga 509 Lekë
Atlas gjeografie botimet ideart – 150 nga 300 Lekë
Filozofi botimet mediaprint – 200 nga 420 Lekë
Filozofi botimet SHBLSH E RE – 200 nga 420 Lekë
Teknologjia e komunikimit dhe e informacionit (TIK) botimet pegi – 120 nga 249 Lekë
Gjuha Shqipe botimet Albas – 260 nga 526 Lekë
Gjuha Shqipe botimet mediaprint – 260 nga 526 Lekë
Historia botimet ideart – 160 nga 332 Lekë
Historia botimet pegi – 160 nga 332 Lekë
Biologjia botimet pegi – 200 nga 409 Lekë
Kimia botimet pegi – 200 nga 409 Lekë
Fizika libër + fletore pune botimet mediaprint – 330 nga 672 Lekë
Fizika botimet DUDAJ – 200 nga 411 Lekë
Anglisht Focus 3 botimet PEARSON libër + fletore pune – 590 nga 1192 Lekë

Per klasën 12:
Gjermanisht Genial niveli B1 libër + fletore pune botimet Klett - 960 nga 1934 Lekë
Gjuha Shqipe botimet FILARA – 350 nga 703 Lekë
Teknologjia botimet SHBLSH E RE – 230 nga 476 Lekë
Anglisht Focus 4 botimet PEARSON libër + fletore pune – 660 nga 1336 Lekë
Letërsia botimet FILARA – 350 nga 703 Lekë
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
34
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0692104313

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione