Publikuar: Nën 25 2021 11:00

Libra me autore shqiptare

LEK

Publikuar: Nën 25 11:00
Shikime: 99
Rexhep Qosja “Porosia e madhe”; Sabri Godo “Ujrat e qeta”; Pjeter Arbnori “Kur dynden vikinget”; Alfred Kanini “Njeriu qe dua”; Hamit Beqja “Si sillemi, c’zakone ndjekim”; Nazmi Rahmani “Toke e pergjakur”; Skender Drini “Njerez dhe deti”; Skefter Kelliqi “Vrasje ne pranvere”; Ismail Kadare”Ardhja e Migjenit ne letersine shqipe”; Dritero Agolli “Njeriu me top”; Skender Drini “Midis dy koheve”; Dris Shraibi “Nje hetim ne vend”; Ismail Kadare “Ftese ne studio”; “Emblema e dikurshme”; Arion Hysenbegas “Drejt epsilonit te eridanit” ; Kico Blushi “Koka e prere”; Blendi Fevziu “Enver Hoxha”, “Ahmet Zogu”; Xhevat Repishti “Ne male dhe ne mergate”; Naim Frasheri “Vepra Letrare”; Neritan Ceka “Iliret”; Dritero Agolli “Trendafili ne gote”; At Gjergj Fishta “Jerina Regina...” ; Rudolf Marku “ Nje leter qe na vuen pas vdekjes”; Paskal Milo “ Kosiva nga Rambuje ne pavaresi”; Ermira Jorgo “Ajo toke qe skish te ngopur”; Pellumb Muka “Dua te harroj emrin tim”;  Petro Marku “Te thjeshtet”;

Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
99
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0674022645

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione