Kal

1 000 LEK

Shitet nga: Edi 20 Sht 16:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vlorë
Kafshet shtëpiak
Të tjera
Shitet kal 3 vjec .
Esh i mbajtur per qejf vetm ka kaleruar .
Esh i msuar me samar por nk ka punuar fare me pesha dhe me biroc nuk esh ven asnjher .
Esh super trup i lart
Leaflet
Në fillim