Kafsh dhe shpez te bujura nga gjitha llojet

333 EUR

Shitet nga: Dibran 04 Jan 13:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Kafshet shtëpiak
Të tjera
Info +38345592144 viber whatsap gjilan kosov tiran per transport deri ne alb bisedojm ne tel

Shiten shum lloje t bukura t shpezve e kafshve qe jan per qef per oborre villa resturante park kopsht dhurat etj si psh
Fazan makush paun palloj gusa shota mjellma struca emus pula t gjitha llojeve qura nga racat e qenve pomeranin boo spic german piknezer bulgod pitbull pastor belg doberman mini pincher akita inu show show etj info ne whatsap gjitha behen me porosi
Leaflet
Në fillim