SHITEN PELLUMBA PAKISTANEZ SERB ETJ

0 LEK

Shitet nga: Ani Emiljano 24 Sht 22:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Kafshet shtëpiak
Shpendë
Shes pellumba lartefluturues te ndryshem ., serbe ,pakistanez , etj . Kemi dhe Saltraxhi dhe tiplers ! Shiten pasi nuk kam mjaftueshem dhoma dhe kafaze per aq pellumba .
Cmime te ndryshme sipas ciftefe , me prove !cel 08:00 ~19:00
Ani Emiljano
0685571729
Leaflet
Në fillim