Publikuar: Mar 17 2023 10:27

Papagall african grey

EUR

Publikuar: Mar 17 10:27
Shikime: 398
Shitet papagall african grey , 1 vjec sapo fillon te flasi. shitet me gjith kafaz te madh me vlere 500 euro .Ndodhet ne Tirane . Lozonjar dhe shume i dashur . Cmimi nuk diskutohet 1600 euro . 0674832335
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
398
0674832335

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione