Cift papagallesh Alexandrine (Indian Ringneck)

Shitet nga: Nn Dje 16:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 2 670 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

180 EUR   200 EUR

Komuna: Tiranë
Kafshet shtëpiak : Shpendë
Shitet cifti me nje cmim shume te mire, Jane nga 3 vjec, celur vetem nje zog para nje viti . Te mesuar me njerez, rrine te lire dhe ne kafaz. Shiten me kafaz dhe folene prej druri.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim