Aleksander i madhe(Indian Ringneck)

600 EUR

700 EUR

Shitet nga: Nn 20 Sht 07:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Kafshet shtëpiak
Shpendë
(Okazion)Aleksanderksander I madhe mashkull, zog 6 muajsh, I pa formuar mire akoma, sapo ka filluar te belbezoj, te flase, mosha ideale per tu lidhur me pronarin e ri shum I urte, I ushqyer dhe mesuar ne dore.
Leaflet
Në fillim