Aleksander i madhe(Indian Ringneck)

Shitet nga: Nn Dje 16:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 7 400 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

500 EUR   700 EUR

Komuna: Tiranë
Kafshet shtëpiak : Shpendë
(Okazion)Aleksanderksander I madhe mashkull, zog 6 muajsh, I pa formuar mire akoma, sapo ka filluar te belbezoj, te flase, mosha ideale per tu lidhur me pronarin e ri shum I urte, I ushqyer dhe mesuar ne dore.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim