Papagall gri afrikan

600 EUR

Shitet nga: Aleksandar 11 Gush 02:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Pogradec
Kafshet shtëpiak
Shpendë
Shes papagall gri afrikan,te rinj,te shendetshem dhe nje sere pajisjesh per ta...ju mund të më merrni mua "VIBER"...
Në fillim