Kanarina

Shitet nga: Renato Sot 07:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 000 LEK   5 000 LEK

Komuna: Pogradec
Kafshet shtëpiak : Shpendë
[KONTAKTONI,VETEM NEPERMJET TELEFONATAVE]
Shitet Kanarina mashkull i llojit "Red Bronze"
(Ndryshk) i cili eshte nje cicerues teper i mire,me
melodi kengesh te mbrekullueshme,kanarina eshte
ne gjendje te kendojne disa lloj melodi. Eshte teper i
mire edhe per mbarshtim dhe ka nje moshe rreth 1
vjec e pak muaj. [CMIMI ESHTE I VLEFSHEM VETEM PER KANARINEN!]
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim