Shiten 3 pata

60 LEK

Shitet nga: Alfons gjoka 05 Korr 13:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lezhë
Kafshet shtëpiak
Shpendë
Patat Jan 3 muajshe 1 mashkull dhe Dy femra Janë rrac e madhe pres bleres serioz cmimi nuk diskutohet 60 milek Janë cfar tju qesesh
Alfons gjoka
0697735824
Leaflet
Në fillim