Shkurteza , thelleza japoneze

0 LEK

Shitet nga: Fier 17 Nën 19:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Fier
Kafshet shtëpiak
Shpendë
Ferma e shkurtezave ose thelleza japoneze
Shesim shkurteza nga 24 orshe deri 20 ditshe si dhe muajshe sapo kan filluar vez shesim per mish deri ne 200 gram mish
Shesim veze
vez per mbarshtim
Leaflet
Në fillim