Shitet rotwaler rrac e paster

130 EUR

200 EUR

Shitet nga: Vlore 15 Tet 12:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vlorë
Kafshet shtëpiak
Qen
Shitet rotwaler rrac e paster 100% shum i degjueshem
Shitet ose nderrohet me ps3 per arsye se kam dy dhe dua ta heq njerin
Rotwaleri esht mashkull
Per me shum info kontaktoni ne nr e telit 0699826477 ose watcap
Leaflet
Në fillim