Shitet Minispitz 150mij lek

15 000 LEK

Shitet nga: Migen 31 Gush 17:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vlorë
Kafshet shtëpiak
Qen
Këlysh 2 muajsh femer i races minispitz. Shitet per arsye se do emigrojm dhe nuk mund ta marrim me vete.
Leaflet
Në fillim