Shitet kelysh Jack Russell

200 EUR

Shitet nga: Beso 06 Qer 19:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vlorë
Kafshet shtëpiak
Qen
Shitet kelysh Jack Russell femer,rrace e paster..Eshte 40 ditesh dhe me vaksinen e pare te bere.Cmimi eshte 200 euro dhe kelyshin e sjell tek ju nqs jeni ne qytet tjeter.Ne foto jane nena dhe babai i kelyshit.
Leaflet
Në fillim