Shiten Qen Husky

30 000 LEK

Shitet nga: Bru Bru 04 Gush 12:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vlorë
Kafshet shtëpiak
Qen
Shiten qen husky cift m/f ose tek e tek , cifti eshte 8 muajsh me te gjitha vaksinat e bera dhe teper te shendetshem
Bru Bru
0675553339
Leaflet
Në fillim