Shiten kelysha Volpino

9 000 LEK

Shitet nga: Jorgo 11 Tet 17:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vlorë
Kafshet shtëpiak
Qen
Shiten kelysha Volpino, mbahen ne ambint shtepie dhe te afruar me femijet. Te dy kelyshat jan femra
Leaflet
Në fillim