qenush te vegjel

100 LEK

Shitet nga: ani 16 Mar 22:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vlorë
Kafshet shtëpiak
Qen
shiten dy meshkuj e fundit pomerian mix spic
qenushet kan mbushur 1 muajsh e jan gati per nje familje t re ne foto jane kelyshet dhe mamaja .
jan qenush qe rriten n ambjente shtepie te paster
vendi vlore
Cmimi i leverdisshem .
100 nje
150 t dy .
Leaflet
Në fillim