Qen

400 EUR

Shitet nga: Xheni 14 Maj 12:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vlorë
Kafshet shtëpiak
Qen
Shitet qen Golden Retriver mosha 45 ditesh.i pastruar nga parazitet.i eshte ber dhe vaksina e par.
Leaflet
Në fillim