Qen stani

1 EUR

Shitet nga: Geri 17 Maj 16:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vlorë
Kafshet shtëpiak
Qen
Shitet cift qensh stani kulisha mosha 2,5 muajsh ,qent posedojn vaksinat dhe kokrrat per parazit.Shum te mir per ruajtje ambjentesh dhe te egerr.cmini diskutushem
Leaflet
Në fillim